У сайтах ми закладаємо успіх зовнішнього образу бренду!
До команди з розробки сайтів входять спеціалісти в галузі дизайну, програмування, веб-технологій та реклами.

Це дозволяє нам розробляти веб-сайти, що зібрали в собі нові розробки в галузі веб-технологій та дизайну, зручні у використанні та максимально прості в освоєнні.
Маючи досвід у створенні понад 160 інтернет-проектів наші фахівці, використовуючи напрацювання та досвід, навіть створили власну систему управління сайтами “WEBASSISTANT”.
Також ми використовуємо у розробці сайтів наших клієнтів найпопулярнішу та функціональну систему адміністрування – WordPress. Ця система є лідером у світі за кількістю розроблених на ній сайтів.

Розробка нового сайту -
це завжди крок уперед, а також використання нових розробок та технологій.

Професійні дизайнери та програмісти нашої студії створять сучасний, ексклюзивний та креативний дизайн сайту, який задовольнить ваші вимоги та побажання.

Перелік наших послуг
з розробки сайтів та лендінг-пейдж:

01

Дизайн сайтів

Ви можете замовити у нас дизайн сторінок сайту, а програмування виконати силами сторонніх підрядників.

02

Розробка сайтів під ключ

Наша студія надасть комплекс послуг із розробки сайтів будь-якої складності від дизайну до запуску.

03

Встановлення шаблону дизайну сайту на базі WordPress

Бюджетний варіант створення сайтів на базі популярної системи адміністрування WordPress з підбором та налаштуванням дизайну з каталогів шаблонів.

04

Розробка лендінг-пейдж (промо-сторінок)

Ми розробимо ефективну односторінкову промо-сторінку (лендінг-пейдж) для презентації ваших послуг, товару тощо.

05

Підтримка сайтів

Надамо послуги з хостингу (розміщення сайту в Інтернеті), адміністрування, підготовки та наповнення вашого сайту матеріалом (фото, текст та ін.).

Лендінг пейдж

$ 600+

Вартість залежить від обсягів робіт докладно описаних у технічному завданні клієнта та структури сайту.
 • Розробка структури
 • Унікальний дизайн
 • Верстка та програмування
 • Створення анімації
 • Підготовка матеріалів
 • Хостинг та домен на рік – безкоштовно
 • * наповнення лендінг пейдж проводиться нашими фахівцями
Бюджетний сайт

$ 450

Сайт створюється на основі адмін-системи WordPress, з підбором та встановленням дизайну сайту з каталогу шаблонів.
 • Підбір шаблону дизайну
 • Адмін-система WordPress
 • Налаштування адмін-системи
 • Формування структури
 • Хостинг та домен на рік – безкоштовно
 • Наповнення базових сторінок
 • * повне наповнення сайту інформацією здійснюється замовником
Ексклюзив-сайт

$ 2000+

Вартість залежить від обсягів робіт докладно описаних у технічному завданні клієнта та структури сайту.
 • Унікальний дизайн сайту
 • Адмін-система під клієнта
 • Налаштування структури сайту
 • Базові шаблони сторінок
 • Хостинг та домен на рік – безкоштовно
 • Наповнення базових сторінок
 • * повне наповнення сайту інформацією здійснюється замовником

Різновиди
сайтів, що розробляються

Функціональність і структура креативних сайтів, що розробляються, формує такі різновиди сайтів: лендинг-пейдж (промо сторінки), корпоративні сайти, інформаційні ресурси та інтернет-магазини. Дизайн будь-якого з цих сайтів відрізнятиметься один від одного.
Лендінг пейдж – це односторінковий сайт для презентації послуги або нового товару. Найчастіше лендинги називають промо-сторінка. Такі сайти найкреативніші у своєму дизайні, оскільки вимагають оригінальної подачі новинки. Розробка креативного дизайну такого сайту потребує не лише творчих ілюстрацій, а й професійної роботи над презентаційним текстом.
Розробка креативних сайтів для компаній вимагає чіткого використання фірмового стилю та певного функціоналу сайту. При цьому креативний дизайн таких сайтів робить їх ексклюзивними та незабутніми серед конкурентів.
Розробка інформаційних ресурсів та інтернет-магазинів багатьом здається не вимагає креативності у створенні таких сайтів. Але це глибоке оману. Звичайно, ці ресурси вимагають насамперед зручної функціональності. Але креативний дизайн у розробці сайтів – це насамперед творчий підхід у пошуку не стандартних та прогресивних ідей навіть у звичних функціональних елементах дизайну.
Не стандартний підхід та чітке розуміння фінального результату є базовим принципом професійності та запорукою якісної розробки креативного сайту.

Розробка креативних сайтів та специфіка їх дизайну

Креативний дизайн веб-сайту – це найбільш привабливий та унікальний дизайн. Розробка такого сайту займе щонайменше один місяць. Тільки на розробку концепцій для креативного сайту знадобиться чимало часу. Крім цього, ідеї дизайнерів необхідно затвердити з клієнтом та проаналізувати на сприйняття цільової аудиторії. Успішний проект сайту, що відповідає вимогам відвідувачів крім креативного дизайну на першому етапі розробки, повинен постійно оновлюватися як технічно, так і креативно. Для цього потрібні регулярні розробки ідей креативного дизайну для сайту надалі.

Розробка креативного дизайну інтернет-сайту є ексклюзивною розробкою креативного складу спеціалістів студії. Дуже часто не стандартний спосіб подання інформації робить презентацію ефективною, на відміну використання нових технологій. Креативний сайт – це найкраще для споживача, який цінує ексклюзивність та новаторство. Креативні сайти мають унікальний дизайн, який ви навряд чи знайдете в Інтернеті. Тільки команда веб-фахівців здатна розробити по-справжньому креативний сайт і створити унікальний дизайн.

Цікавить розробка WEB-проекту?

Опишіть ваші побажання до виду робіт та передбачуваного дизайну проекту.
Наш менеджер зв’яжеться з вами для детального обговорення та надання комерційної пропозиції.