27
РАЗІВ
Ми ставали призерами та переможцями
різноманітних міжнародних рекламних конкурсів та фестивалів.

Співробітники нашої студії запрошуються до журі конкурсів, де беруть участь у суддівстві рекламних та дизайнерських проектів на українських та міжнародних конкурсах-фестивалях.

Kiev International Advertising Festival

Студія є багаторазовим фіналістом та призером Міжнародного фестивалю реклами. Протягом багатьох років ми входимо до шорт-листів різних номінацій фестивалю, а проекти фірмових стилів, поліграфії та зовнішньої реклами завойовували призові місця конкурсу.
Креативного директора студії Олега Говраса було запрошено до складу журі фестивалю, де у конкурсній категорії “Графічний дизайн” брав участь в оцінці конкурсних робіт.

Міжнародний форум реклами «REX»

Наша студія дизайну та реклами не одноразово ставала призером конкурсу дизайну REXGallery, а найврожайнішим став 2008 рік, у якому ми взяли 3 перші місця у конкурсних номінаціях “Фірмовий стиль”, “Реклама у пресі” та “Каталог, буклет”.
Регулярні досягнення студії не пройшли непоміченими і, як наслідок, наш креативний директор був запрошений головою складу журі REXGallery.

Міжнародний конкурс «Вивіска року»

З дня заснування студії до закриття конкурсу наші проекти зовнішньої реклами регулярно займали призові місця. Щороку, за підсумками конкурсу, розробки нашої студії публікувалися у каталозі найкращих рекламних конструкцій «Галерея вивісок», а також у підсумковому номері передового видання СНД із зовнішньої реклами «ВИВІСКИ Реклама Outdoor».

Конкурс інтернет-проектів «Золотий сайт»

Навіть на зорі становлення нашого ВЕБ-дизайну та створення сайтів, студія вже успішно змагалася з найкращими розробниками на теренах СНД у конкурсі “Золотий Сайт”. Незалежне журі виділяло в номінування і наші веб-проекти, а в 2004 році в номінації “Корпоративний сайт” одразу 2 наші ресурси стали призерами.

Національний конкурс KAKADU AWARDS

Унікальність конкурсу полягала в оцінці робіт самими конкурсантами, скільки учасників – стільки журі. І тим приємніше, що наша студія неодноразово потрапляла в шорт-листи конкурсу і ставала переможцем за результатами голосування професіоналів у галузі реклами та дизайну.

Національний конкурс реклами «Йорш»

Національний конкурс, у якому журі складається з представників українських компаній-рекламодавців. І ми дуже горді, що в цьому конкурсі стали призером не голосами наших колег, а саме вибором рекламодавців для яких творить і працює колектив наших спеціалістів.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб саме Ваш проект став найкращим!
Кинемо виклик разом