В даному розділі представлені деякі проекти студії з розробки поліграфії, креативного дизайну каталогів та проспектів.
Необхідна розробка дизайну каталогу чи проспекту – ми готові допомогти вам!
Відправити запит
Електронна презентація
Скачайте презентацию услуг студии и просматривайте ее на любом устройстве.
Завантажити

Дизайн каталогу та його призначення

  • Каталог повинен вигідно презентувати продукцію чи послуги будь-якої компанії.
  • У дизайні каталогу зазвичай багато таблиць, фотографій, схем, що сприяє якісному інформуванню споживача.
Наша дизайн студія розробить дизайн каталогу будь-якої складності. Наші дизайнери мають величезний досвід у розробці каталогів та дизайні проспектів для різних галузей та сфер діяльності. Ми допоможемо створити унікальний дизайн каталогу, який підкреслить індивідуальність Вашої компанії.
Дизайн каталогу - це рекламний інструмент компанії!
Дизайн каталогу – невід’ємна частина графічного стандарту фірмового стилю компанії, а сам каталог – один з елементів іміджу Вашої компанії.
Як будь-яка якісна реклама, дизайн каталогу має приносити прибуток.

Каталог – це багатосторінкове друковане або електронне видання із переліком товарів чи послуг. Дизайн каталогу включає фотографії, схеми або інші зображення, опис та іншу інформацію, що допомагає презентувати продукцію підприємства. Каталоги можуть містити безліч інформації аж до умов купівлі, відомостей про підприємство та докладних креслень та схем.
Даний вид поліграфії буває різних обсягів інформації від чотирьох сторінок до кількох сотень. Види каталогів з короткою подачею інформації називають проспектами.

Проспект – це друковане рекламне видання з короткою, але інформативно зрозумілою подачею інформації про послугу, підприємство, певний вид продукції або презентацію новинки. Проспекти частіше використовують для презентаційної та яскравої подачі інформації у скороченому вигляді. В основному проспекти містять текстовий описовий матеріал. Для його сприйнятливості найчастіше інформація подається у вигляді інфографіки та супроводжується іншими видами ілюстрацій.

Для оформлення каталогу або проспекту необхідно вивчити інформацію, яка в них розкривається. Найпершим етапом у дизайні каталогу є опрацювання його структури. Свого роду складання плану, розділів та блоків подання інформації. Вже цьому етапі продумується необхідний стиль каталогу чи проспекту, який найкраще презентує інформацію. У процесі створення дизайну відбувається пошук, підбір та підготовка фотографій та інших ілюстрацій. Для найкращої презентації складної інформації у дизайні каталогу створюються індивідуальні ілюстрації та інфографіка. Вони допомагають читачеві сприйняти матеріал, що подається в каталозі.

Студія дизайну «SOLASS» розробляючи дизайн каталогу, опрацьовує кілька варіантів подачі інформації на основі обкладинки, текстового розвороту та розвороту з інфографікою або презентацією продукту. Це робиться для розробки найкращого варіанта подання інформації в каталозі. Таким чином наші фахівці обмірковують та тестують оптимальні варіанти розміщення та презентації всього необхідного матеріалу у дизайні каталогу. Замовнику подаються на вибір найефективніші варіанти дизайну каталогу чи проспекту. Вибраний концептуальний варіант лягає в основу верстки та дизайну інших сторінок каталогу.

Верстка – це процес складання сторінок каталогу на основі концептуального дизайну. В ході верстки дизайну розміщується текстова інформація та ілюстративний матеріал на сторінках каталогу. Процес верстки в основному застосовується до багатосторінкових каталогів і базується на основі раніше розробленого дизайну каталогу.
Якщо вам потрібна верстка каталогу на основі вже розробленого дизайну або видання каталогу іншою мовою, наші фахівці виконають ці роботи. У вартість не входитиме розробка концептуального дизайну каталогу.
Після закінчення виконання нами робіт з дизайну та розробки каталогу або проспекту ви отримуєте професійно підготовлені до друку матеріали. Файли дизайну каталогу та верстка його сторінок готуються нами з урахуванням вимог друкарень. Розроблені нами каталоги та проспекти друкувалися друкарнями України та Європи, та не викликали питань щодо якості підготовки розробленого дизайну.

Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку