Дизайн річного звіту банку «УБРП»

Перед студією стояло завдання розробити нестандартний та живий дизайн традиційно суворого річного звіту Банку «УБРП». У процесі створення дизайну річного звіту було розроблено слоган «Ділімося секретами нашого успіху».

Банк ближче до клієнта, а клієнт лояльніший
Дизайн річного звіту має вигляд ділового щоденника із вкладеними листами-записами.

Ідея для дизайну Річного звіту виходила з поставленого завдання – створити нестандартний та живіший дизайн традиційно строгого, фінансового документа.

Річний звіт – це результати діяльності банку протягом року. Це роздуми, плани, ідеї, завдання та інші матеріали, створені та реалізовані протягом звітного року.

Розроблений дизайн річного звіту має вигляд ділового щоденника з вкладеними аркушами, на яких відображені різні робочі структури та ділові речі.
Все демонструє сам процес роботи, що робить банк ближчим до клієнта, а клієнта лояльнішим. Банк ніби каже: «Ось так ми працюємо, так обмірковуємо кожен свій крок, щоб створити якісний сервіс та вигідні послуги для вас, наших клієнтів».

Каталог мебели был разбит на 2 глобальных раздела
мягкой и корпусной мебели.

Достижения проекта на конкурсах и фестивалях
Дизайн річного звіту посів перше місце на REXGallery2008 у номінації «Каталог, буклет»

У 2008 році дизайн річного звіту банку “УБРП” стає переможцем конкурсу професійних дизайнерів, що проходить у рамках Міжнародної виставки реклами та маркетингу REX2008, у номінації “Каталог, буклет”.

Фіналіст 9-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами

У 2008 році студія стає фіналістом 9-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами у номінації “Графічний дизайн” за роботу “Річний звіт Банку “УБРП”.
Річний звіт увійшов до списку претендентів на призові місця в одній із найскладніших номінацій Київського Міжнародного фестивалю – “Многосторінкові видання”.

  • Замовник
  • Банк «УБРП»
  • Індустрія
  • Банківські послуги
  • Арт-директор
  • Олег Говрас
  • Дизайнер
  • Свіридов Богдан
Поділитися у соцмережах