Наші проекти пов'язані з рекламою та дизайном,
що допомагає нашій команді реалізовуватись у різних напрямках.

Креативна студія дизайну «SOLASS», своїми дизайнерськими та рекламними розробками не лише допомагає замовникам реалізовувати успішні бізнес-проекти, а й створює власні.

Дизайнерські світильники «DoRechi»

Світильники TM «DoRechi» виглядають актуально, модно та стильно у сучасних інтер’єрах, а оригінальне графічне оформлення світильників створює приємні відчуття та настрій. Колекція дизайнерських світильників постійно поповнюється новими оригінальними розробками наших дизайнерів.

Газета безкоштовних оголошень «AdNotice»

Онлайн-газета безкоштовних графічних оголошень та реклами «AdNotice» – перший проект в Інтернеті, який дозволяє відвідувачам сайту розміщувати на сторінках ресурсу графічну рекламну інформацію (оголошення, рекламні блоки, фотографії тощо), а також статті та створювати персональні рекламні сторінки.

Дитяча онлайн-гра «РеРайс»

РеРайс – це масштабна захоплююча онлайн-гра для дітей, де можна розвивати свого персонажа, облаштовувати будиночок та дворик, брати участь у футбольному турнірі, грати у баскетбол зі своїми друзями та інші міні-ігри, купити собі кухонне обладнання та стати кухарем, а найголовніше подорожувати величезним світом гри!

Цікавить розробка ефективного проекту – ми готові це зробити!
задавайте питання
Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку