Пакет послуг «СТАРТ-БІЗНЕС»

Унікальний сервіс для тих, хто створює компанію, відкриває новий бізнес або напрямок.

Цей пакет включає комплекс рекламних та дизайнерських послуг, а також розробок, необхідних для швидкого та повноцінного запуску нового бізнесу.

Студія дизайну та реклами «SOLASS» має у своєму розпорядженні всі необхідні навички та засоби для того, щоб надати своїм клієнтам своєчасну та кваліфіковану допомогу на найважливішому та важливому етапі – створенні бізнесу.

У пакет «СТАРТ-БІЗНЕС»
входять дизайнерські продукти:

  1. Дизайн марки, логотипу, фірм. знаку: 14 500 грн. 18 000 грн.
  2. Підготовка та подача ТМ в Укрпатент: * 9 300 грн. 12 300 грн.
  3. Мінімальний комплект фірмового стилю:
    (візитка, бланк, конверт, папка, опис ТМ)
    14 500 грн. 18 000 грн.
  4. Розробка лендінг-пейдж або бюджетного сайту на основі преміум-шаблону дизайну: 18 000 грн. 21 000 грн.

Вартість послуг:
Стара ціна – 69 000 грн.

56 300 грн.

56 300 грн.

Термін реалізації проекту: до 30 роб. днів

Замовити розробку

* Пункт із реєстрацією ТМ — не обов’язковий і може вилучатися із загальної вартості пакета, не впливаючи на знижку за іншими позиціями.

До завершення акції:

Оплата за дизайнерські послуги може здійснюватися протягом 2 місяців різними частинами.

Платіжний план
«40 днів»

1 день договору – 30% (передплата)
20 день договору – 30% (част. оплата)
40 день договору – 40% (кінцева оплата)

Платіжний план
«2 місяці»

1 день договору – 30% (передплата)
15 день договору – 15%
30 день договору – 15%
45 день договору – 15%
60 день договору – 25% (кінцева оплата)

У процесі старту та розвитку бізнесу ви вже зможете користуватися розробками професійних рекламістів та дизайнерів та з гідністю представляти свою молоду компанію на ринку.

Пакет «СТАРТ-БІЗНЕС» включає тільки найнеобхідніші і найчастіше замовлені рекламно-дизайнерські продукти, тому, якщо у зв’язку зі специфікою бізнесу потрібні додаткові роботи або продукти (рекламні матеріали, оформлення фасаду, додаткові модулі сайту, етикетка тощо) або, необхідність у виключенні зайвих дизайнерських послуг, то під час укладання договору провадиться відповідне коригування обсягів вартості робіт.

Ми не з чуток знаємо, як складно розпочинати нову справу, як багато чекає витрат для старту бізнесу. А для успішного старту необхідні всі атрибути повноцінної компанії, необхідний гідний дизайн та серйозний вигляд усіх презентаційних та рекламних матеріалів, щоб бути на відповідному своїм клієнтам та партнерам рівні.
Із значно, великою довірою і серйозніше сприймаються компанії, які мають свій логотип, торгова марка, солідний дизайн візиток, фірмова документація. А наявність сучасного сайту компанії говорить і про її рівень, і про цілеспрямованість, і про продуману організацію бізнесу та серйозні наміри. Однак часто на цей, здавалося б, «антураж» не вистачає ні часу, ні коштів. Кожна копійка на рахунку, адже треба: закупити матеріали та товар, орендувати та оформити приміщення, платити зарплату та багато іншого…

Але повірте, найважливіше первинне ставлення клієнтів до вас будується на суто візуальному сприйнятті. Та й взагалі, може, варто спочатку: уявити свій бізнес в Інтернеті, а не орендувати розкішний офіс, чи може їздити на зустрічі у громадському транспорті, але зустрічаючись, вручати гідну візитку. І вже зовсім, напевно, не варто нагадувати про торгову марку, її назву, адже «як корабель назвеш, так і попливеш…».

Тому, студія дизайну «SOLASS», як підтримка розвитку бізнесу, пропонує підприємцям і компаніям, що розвиваються, комплексну розробку дизайну найнеобхіднішого та оптимального набору бізнес-матеріалів. Крім того, даний сервіс дизайнерських послуг ми пропонуємо з розбивкою та відстроченням платежів.

Месенджери для зв'язку з нами

Ви завжди можете оперативно зв’язатися з нами через популярні месенджери, скориставшись посиланнями вище.

Цікавлять дизайнерські послуги для старту бізнесу?

Опишіть ваші побажання до переліку дизайнерських робіт необхідних для старту вашого бізнесу або відкриття нового напряму і наші фахівці зв’яжуться з вами для детального обговорення.