В даному розділі представлені деякі роботи дизайн-студії зі створення упаковки та етикетки.

Необхідна розробка упаковки чи етикетки – ми готові вам допомогти!

Відправити запит
Електронна презентація
Завантажте презентацію послуг студії дизайну та переглядайте її на будь-якому пристрої.
Завантажити

«Зустрічають по одягу, а проводжають за розумом» –

це правило як будь-яке інше виражає принцип виведення будь-якого товару ринку. У нашому розмаїтті товарів, не розуміння цієї істини є просто злочином проти свого бізнесу.

По дизайну упаковки та етикетки усвідомлено чи підсвідомо споживач робить висновки: про ступінь серйозності продукту та виробника, про можливу якість, про натуральність інгредієнтів, про порядність торгової марки, про відповідальність та чесність виробників, про привабливість продукту, про масштабність , вагомості, стильності асортиментного ряду та ін.

Упаковка та етикетка починається з дизайну.

Навіть найякісніший товар у світі, зазнає невдачі у продажах, без ефективної упаковки чи етикетки.

Упаковка – це вид поліграфії, з якою люди стикаються щодня. Дизайн упаковки – це складний креативний процес розробки, що включає роботу дизайнерів, маркетологів, технологів і багато інших. ін фахівців. Зовнішній вигляд упаковки не тільки сприяє успішному продажу товару. Розроблена дизайн студією упаковка формують перше враження та ставлення до товару та бренду. У точках продажу є безліч факторів, які впливають на вибір споживача. Але найважливішим фактором, що підштовхує до продажу продукції є професійний дизайн упаковки.

Студія дизайну «SOLASS» надає повний комплекс послуг зі створення упаковки для продукції, від креативного дизайну упаковки, дизайнерського супроводу, пошуку підрядника на виготовлення або супровід до постачання виготовленої упаковки на склади.

Будь-яка розробка упаковки на студії дизайну починається з креативних ідей та ескізів. Виготовлення упаковки не буде без її продуманого дизайну. Нехай ви маєте унікальну та кращу продукцію у світі, але вона зазнає у продажу неудачі, без якісної та професійно розробленої упаковки. Підбір спеціалістів нашої студії дозволяє розробити креативний та головне ефективний дизайн упаковки для вашого товару. Наші професіонали приділяють дизайну належну увагу та пристойну кількість часу. Адже дизайн упаковки — це, по суті, брендування товару, його корпоративний стиль.

Крім упаковки, для позначення та презентації продукції використовується і етикетка.

Етикетка — це, по суті, спрощений вид упаковки для виділення товару серед конкурентів, що розповідає споживачеві про продукцію. Розробка дизайну етикетки може бути навіть складнішою за деякі види упаковки за рахунок її розмірів і технологій, що застосовуються для виготовлення.

Наша дизайн студія розробить дизайн етикетки або упаковки будь-якого розміру та під будь-які сучасні технології. Для нас у дизайні етикетки та упаковки важливо, як він впливає на продаж та запам’ятовуваність товару. Адже перемоги наших замовників – це перемоги та нашої дизайн студії.

Вартість дизайну упаковки та етикетки індивідуальна для кожного проекту. Вартість розробки упаковки формує вид інформації наданої клієнтом для дизайну, завдання та побажання замовника, різновид та кількість графічних робіт, технології, що використовуються в дизайні упаковки та складність їх підготовки до виробництва. Наша дизайн-студія завжди пропонує замовникам оптимальний варіант дизайну упаковки та етикетки, який задовольнить клієнта не тільки за вартістю розробки, але й бюджетом виготовлення. Наша дизайн студія створила дизайн упаковок та етикеток для клієнтів по всій Україні. Понад 50% офісів замовників знаходиться у м. Київ. Фахівці нашої дизайн студії створювали упаковки та етикетки для клієнтів із понад п’яти країн. Продукція з нашим дизайном продається в близько 20 країнах світу.

Упаковка розроблена в дизайн студії «SOLASS» – це креативно, сучасно, якісно, ​​технологічно…

Студія розробляє дизайн упаковки, який привертає увагу,

виділяє з-поміж інших ТМ, вселяє довіру, створює враження, викликає бажання спробувати.
Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку