В даному розділі представлені деякі роботи дизайн студії з розробки WEB-сайтів та лендінг пейдж.

Необхідна розробка сучасного сайту або лендінг пейдж - ми готові допомогти вам!

Відправити запит
Електронна презентація
Завантажте презентацію послуг студії та переглядайте її на будь-якому пристрої.
Завантажити

Сучасний сайт – це не розкіш, а потреба!

Розміщення інформації про компанію в Інтернеті є невід’ємною частиною реклами.

В даний час неможливо уявити навіть маленьку компанію або підприємця, які надають послуги або продукцію без реклами або інформації про них в Інтернеті.
Односторінковий лендінг пейдж, корпоративні сайти, інтернет-каталоги продукції або інтернет магазини та портали – все це невід’ємна частина сучасних комунікацій зі споживачем.

Сайт давно перестав бути елементом розкоші. Сайт – це інструмент продажу та реклами ваших послуг або продукції. Пошук партнерів або продукції в сегменті B2B давно перейшов переважно в Інтернет, а частка роздрібної торгівлі з кінцевим споживачем B2C вже становить майже 20% і стрімко зростає в багатьох сегментах ринку.

Професійно розроблений дизайн сайту –

це перше враження про вашу компанію та половина потенційного успіху.

Що перше бачить відвідувач вашого сайту?

У процесі розробки сайту чи лендинг пейдж існує кілька дуже важливих етапів та процесів створення професійного інтернет-ресурсу. Одним із таких є розробка дизайну сайту.

Дизайн сайту — це його графічне виконання, це те, що насамперед побачить відвідувач вашого сайту. Розроблений дизайн сайту створює перше емоційне враження про вашу компанію. У момент відвідування вашої промо-сторінки, чи корпоративного ресурсу у споживача відбувається оцінка Вашого підприємства, фірми, послуги чи товару та порівняння з конкурентами. Дизайн сайту формує у відвідувача враження про рівень компанії, що викликає перші довірчі почуття.
При пошуку інформації в інтернеті споживач потрапляє на масу сайтів-конкурентів. У цій ситуації для вашого сайту дуже важливо зупинити на собі погляд відвідувача та зацікавити його з перших хвилин. Насамперед за це відповідає дизайн сайту. Розроблений сайт, чи лендинг пейдж має бути новаторський, інформативний з першої секунди, цікавий та креативний у графічному та кольоровому плані.

Як висновок можна однозначно сказати, що грамотний дизайн сайту – це половина успіху та сформованої уваги до вашої компанії.

Звичайно дизайн не єдиний фактор, що впливає на успіх вашого сайту і залучення клієнта до вашої компанії. Але однозначно дизайн сайту чи лендинг пейдж перший і один з головних факторів, які роблять ваш сайт незабутнім, зручним та ефективним.

Основна спеціалізація нашої дизайн студії – розробка графічного дизайну. Це та база на основі якої ми і створили напрямок розробки сайтів. Ще з перших днів роботи нашої дизайн студії та на зорі WEB-дизайну ми сформували напрямок розробки сайтів. З появою актуальності у рекламі односторінкових сайтів, промо сторінок та лендинг пейдж, ми розширили перелік інтернет-ресурсів що стали розробляти на дизайн студії.
Наш досвід, сотні створених сайтів та дизайнів для них дозволили сформувати професійний колектив фахівців, які знають як і головне вміють створювати ефективні сайти. Наша студія займається розробкою сайтів та лендинг пейдж понад 20 років. Роботи нашої студії з веб дизайну займають призові місця на міжнародних конкурсах-фестивалях, але найголовніше вони приносять користь та ефект нашим клієнтам.

Наші базові напрямки
розробки сайту

Дизайн сайту

Наша дизайн-студія може розробити для вас лише дизайн сайту. Дизайн сайту здійснюється на основі вказаного вами списку сторінок. До розробки та програмування ви можете залучити інших підрядників.

Розробка сайтів не дорого

Студія дизайну «SOLASS» розробляє якісні бюджетні сайти із низькою вартістю робіт. Сайти створюються на основі преміум шаблонів, що індивідуально підбираються та максимально підходять під завдання і стилістику компанії замовника.

Розробка лендінг пейдж

Лендінг пейдж чи промо-сторінка – це односторінковий сайт для презентації послуг чи продукції компанії. Дизайн лендинг пейдж дозволяє лаконічно та інформативно донести до споживача презентовану інформацію.

Ексклюзивні сайти

Сайт розробляється повністю під завдання клієнта з максимальними зусиллями на їхню функціональну реалізацію. До проекту залучаються необхідні фахівці від UI/UX-дизайнерів до копірайтерів, ілюстраторів та фотографів.

Відповіді на запитання
з розробки сайту

Розробка нового сайту - це завжди крок вперед,

а також використання нових розробок та технологій.

Дизайнери та програмісти нашої дизайн-студії створять сучасний та ексклюзивний інтернет-сайт, який задовольнить ваші вимоги та побажання. Розроблений нами WEB-сайт або лендінг пейдж (промо-сторінка) не залишаться непоміченими вашими партнерами та клієнтами, а найголовніше працюватимуть на ваш імідж та прибуток.

Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку