Сайт мебельной фабрики ROSHE
Сайт мебельной фабрики ROSHE

Розробка сайту меблевої фабрики «ROSHE»

Наша студія розробила корпоративний сайт із детальним каталогом м’яких меблів від меблевої фабрики «Roshe».

Сайт мебельной фабрики ROSHE страница
Дизайн інтерфейсу і сторінок сайту
Дизайн елементів сторінок сайту опрацьовується до дрібниць!

У ході розробки сайту меблевої компанії «Roshe» ми пропрацювали дизайн понад 15 типових сторінок та їх елементів. Кожному функціональному блоку сторінки сайту та його адаптивному дизайну під різні пристрої приділяли особливу увагу. Дизайн сайту вийшов легким і не перевантаженим, але з великою кількістю функціональних елементів. Також для сайту розроблявся стиль оформлення та дизайн елементів текстових сторінок, новин та статей компанії.

На сьогоднішній день продовжуються роботи з удосконалення сайту, а також створення нових функціональних боків.

Розробка ексклюзивних блоків картки товару

Нашими дизайнерами було опрацьовано п’ять ексклюзивних функціональних блоків для сторінки презентації меблів (обертання меблів, підбір тканини, опис наповнювачів, модифікації меблів та ін.). Дані блоки були розроблені виходячи з потреб замовника для якісної та ефективної подачі інформації про продукцію фабрики.

Для функціонування розроблених блоків сайту наша студія створила реалістичні 3D-моделі меблів, її перетину (наповнювачів) та модифікацій.

Адаптивний дизайн сторінок сайту

Розробка ексклюзивних функціональних блоків вимагала ретельного опрацювання їх дизайну для різних пристроїв. Адаптивний дизайн сторінок сайту та їх елементів був опрацьований таким чином, що інформація на сайті відображається в повному обсязі, без втрати функціоналу.

Не дивлячись на складний функціонал, особливо блоків на сторінці докладної інформації про меблі, ми пропрацювали дизайн виведення та інтерфейс на всіх пристроях (від широкоформатних моніторів до смартфонів)

  • Замовник
  • Меблева фабрика «ROSHE»
  • Індустрія
  • Меблі та фурнітура
  • Керівник проекту
  • Олег Говрас
  • Дизайнер
  • Кирилл Мирошник
Поділитися у соцмережах