Наші негласні закони,
за якими живе та працює наша студія.

Але найголовніше у будь-яких відносинах, а тим більше у партнерській співпраці – це порядність та розуміння. З порядними людьми завжди можна порозумітися і піти на компроміс.

01

Робота – як задоволення
Ми прийшли до цього бізнесу через пошук такої сфери людського життя, яка, крім грошей, приносила б задоволення. При цьому інтерес до цього був би не вичерпним. Дизайн – що ще може бути настільки багатогранним та завжди цікавим? Тут практичність сходиться з мистецтвом, тут розважливий бізнес та творчий підхід, тут низка стилів та моди новизна. Одним ми розробляємо майбутній їхній корпоративний стиль, іншим у торговій марці вкладаємо сенс, для третіх створюємо обличчя та вид товару, четвертим – рекламний вигляд фасаду, комусь сайт, а комусь інтер’єр. По кожному з цих напрямків працюють фахівці, але творчі ідеї та рішення ми черпаємо та генеруємо у всьому.

02

Пропонуємо те, що вміємо добре та професійно
Ми ніколи не візьмемося за проект, не знаючи, як це робити. Хоча буває необхідність піти новим і незвіданим шляхом. І тут ми керуємось лише доступними нам засобами та інструментами, творчими та розумовими можливостями, залишаючись чесними перед замовником, видаємо якісний продукт.

03

Нестандартне мислення та творчий підхід
Кожен замовник, кожне замовлення вимагає пильної уваги та аналізу ситуації. Вникнувши проблеми замовника, визначивши його цілі, ми приступаємо до пошуку рішення. У нас немає готових та шаблонних рішень, ми їх виробляємо на основі розуміння замовника, привносячи свій нестандартний погляд на звичні речі та генеруючи ідеї, які здатні творчим підходом знайти ефективне рішення.

04

Будуємо більше для майбутнього, не нехтуючи малим сьогодні
Ми вважаємо себе творчими людьми, для яких дуже важливою є творча реалізація. Хочеться займатися значущими та цікавими проектами. Хочеться не поспішати заробити, а дозволити собі розчинитись у роботі. Хочеться вірити, що на нас чекають великі справи, але до них треба дістатися, треба подолати перепони, зробити багато проміжного, можливо «виховати» свого замовника і найголовніше, отримати задоволення від процесу роботи вже сьогодні.

05

Порядність – сьогодні, завтра – довіра, післязавтра – розуміння
Вважаємо порядність, найважливішою якістю у відношенні з іншими людьми. Це принцип кожного члена нашого колективу окремо та по життю, таким же він залишається і щодо друзів студії, партнерів та клієнтів. Якщо вони бачать, що ми порядні, то почнуть довіряти нам проекти та вирішення своїх завдань, значить простіше буде порозумітися для чесних стосунків та ефективних результатів.

06

Гроші – це скромна плата за нашу працю
Вважаємо, що наша робота не повинна йти в розріз із нашою совістю та загальнолюдськими цінностями. Ми не будемо працювати з людьми, партіями, сектами і просто клієнтами, діяльність яких або безчесна, або злочинна. Ми не допомагатимемо просуватися тим, хто може зашкодити світові у всіх його проявах. Зрозуміло, це на нашу, хай і суб’єктивну думку, але якщо нам не цікаво, то нам не цікаво.

07

Розвиток та прагнення до гармонії, краси, духовності
Коли кожен з нас відійде від справ, хотілося б після себе залишити не лише добре розвинену та багату компанію із всесвітньо відомою торговою маркою в галузі реклами та дизайну. Хотілося б кожною роботою, кожним проектом привнести у наш складний та суперечливий світ, частинку краси та гармонії. Щоб результати нашої праці робили людей щасливішими, добрішими і душевнішими.
Необхідна розробка ефективного проекту – ми готові допомогти вам!
Відправити запит
Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку