В даному розділі представлені деякі роботи дизайн-студії з розробки електронних презентацій.

Необхідна якісна розробка дизайну ефективної електронної презентації – ми готові допомогти вам!

Відправити запит
Електронна презентація
Скачайте презентацию услуг студии и просматривайте ее на любом устройстве.
Завантажити

Електронна презентація повністю замінює деякі друковані рекламні матеріали.

В останні роки, електронні каталоги, проспекти та презентації стали «супутником» їхніх друкованих аналогів.

З появою графічного PDF-формату, а найголовніше пристроїв, на яких цей формат можна переглядати, електронні презентації почали витісняти навіть друковані матеріали (каталоги та проспекти).
Останнім часом практично кожен друкований каталог має електронну версію для зручності презентації продукції та передачі матеріалів по інтернету.

Електронні презентації – ефективний рекламний інструмент

доступний для перегляду будь-якого сучасного пристрою.

З появою різних можливостей перегляду якісного PDF-формату на комп’ютері, планшеті, смартфоні та інших сучасних пристроях електронні презентації стали дуже ефективним інструментом для реклами послуг та продукції.

Завдання електронної презентації інформативно та дохідливо донести переваги, цінності та вигоду для споживача послуг чи товару. Електронні презентації – це універсальні та ефективні рекламні інструменти, які застосовуються в різних сферах діяльності. Електронні презентації використовуються для наочного ілюстрування інформації на різних заходах: переговорах із партнерами та інвесторами, на нарадах тощо. Також важко уявити виставки чи публічні виступи без застосування презентації. Розроблена для вас презентація стане найнаочнішим способом представлення компанії, продукції, що випускається, або послуг, що надаються на ринку. Електронні презентації використовуються в рекламі, при електронній розсилці, в соц. мережах, а також для презентації на моніторах у торгових центрах. Електронні презентації є дуже ефективним та ілюстративним інструментом для навчання персоналу. І повірте, це не весь список де використовуються презентації.

Досвідчені фахівці нашої дизайн-студії розроблять не просто красиву електронну презентацію, але й комерційно успішну. При розробці презентації у нашій студії працює не лише дизайнер, а цілий колектив, завданням якого варто розробити цікаве, креативне та головне ефективне рішення.

Під час роботи над розробкою вашої презентації ми вивчаємо подані вами матеріали (фото та текстову інформацію). Наші копірайтери та маркетологи вносять свої рекомендації до обсягів та формату подачі інформації. Ми проводимо консультації щодо подальшої корекції матеріалу електронної презентації нашими силами чи силами замовника. Обговорюємо можливі способи презентації матеріалу: ілюстрування інформації; інфо-графіка; фото-ілюстрації; заголовки та порційність подачі інформації. Після остаточного узгодження матеріалу ми розпочинаємо розробку дизайну презентації.
На етапі дизайну електронної презентації для створення проекту можливе залучення ілюстраторів, фотографів та інших фахівців, які допомагають створити ефективну та працюючу презентацію.

Дизайнери та рекламісти нашої дизайн-студії постійно вивчають тенденції та нововведення у розроблюваних електронних презентаціях. І повірте ваша презентація буде розроблена з урахуванням цих новинок та трендів.

Основні формати презентацій,

що застосовуються в рекламних та презентаційних заходах.

Формати презентацій, що розробляються, можуть бути різними, від друкованих до відео, промо і звукових. Але ми зупинимося на основних, пов’язаних із розробкою електронного візуально-презентаційного контенту.

PDF-презентація

Електронна PDF-презентація – це один із найперспективніших форматів презентацій. Даний формат презентації дозволяє переглядати її на всіх електронних пристроях від моніторів комп’ютера, до телевізорів і телефонів. PDF-формат електронної презентації має малий розмір файлу, що дозволяє надсилати презентацію практично всіма способами електронних розсилок. Дизайн презентації у форматі PDF легко адаптуємо для друкованої версії. Більшість електронних презентацій, розроблених нами у цьому форматі, було використано клієнтами для друкованих версій.

Шаблон PowerPoint

Електронні презентації у форматі PowerPoint дозволяють клієнту самостійно наповнювати та редагувати інформацію в них. Найчастіше дані презентації розробляються саме шаблонами базової інформації, а повне наповнення робить замовник. Цей формат особливо зручний, коли замовник не може подати повною мірою інформацію для презентації або збирається часто змінювати в ній інформацію на актуальну. Дизайн подібних презентацій найчастіше консервативніший і стриманіший на відміну від PDF-презентацій.

Онлайн презентація

Онлайн презентація – це варіант односторінкового сайту. Подібні варіанти електронної презентації часто називають промо-сторінкою або лендінг-пейдж. Перевагою даного варіанта електронної презентації є доступність презентаційного матеріалу для будь-кого. Вашу сторінку можуть знайти навіть у пошуковій видачі. Онлайн електронні презентації не потрібно розсилати поштою або записувати файл, достатньо мати адресу сторінки в Інтернеті.

Друкована версія презентації

Звичайно ж презентація може бути реалізована у друкованому вигляді. Це може бути адаптив та відтворення електронних презентацій на папері або початкова розробка дизайну презентації для друку. Друковані презентації – це насправді каталоги чи проспекти. Відрізняє їх одне від одного наповнення, формат подання інформації та призначення.

Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку