Розробка бюджетних сайтів

Оптимальний бюджет та терміни на розробку сайту

досягаються використанням вже розроблених преміум-шаблонів дизайну.

Бюджетні сайти – це недорогі веб-сайти для створення яких необхідні малі фінансові витрати.
Наші фахівці підбирають найбільш підходящий під ваші завдання шаблон сайту і повністю адаптують його під стиль Вашої компанії. У підсумку, ви отримуєте за короткий термін функціональний недорогий сайт вашої фірми або компанії, котрий відмінно працює, при цьому значно скоротивши бюджет на розробку.

Чим вигідні сайти на основі шаблонів?

 1. Низька вартість створення сайту – $ 550*
 2. Мінімальні терміни створення сайту – близько 10 робочих днів.
 3. Адаптивний дизайн під будь-які пристрої.
 4. Система WordPress дає змогу самостійно оновлювати інформацію сайту.

Вартість
розробки сайту

$ 550

Терміни створення сайту близько 10-ти роб. дн.

Замовити розробку сайту

* Роботи для складних за структурою, функціоналом та потребують індивідуальних налаштувань сайтів прораховуються додатково.

Якісний та функціональний адаптивний дизайн шаблонів

У ході підбору шаблонів ми приділяємо увагу не тільки дизайну, зовнішньому вигляду сайту та його структурі, але й якості та функціональності адаптивного дизайну преміум-шаблонів. Якісний адаптивний дизайн дозволить переглядати сайт на будь-яких пристроях у повному обсязі без втрати функціоналу.

Які сайти можливо розробити?

На основі шаблонів дизайну для системи адміністрування WordPress можна розробити недорогий сайт будь-якого типу: лендінг-пейдж, промосторінку, корпоративний сайт, сайт каталог продукції, сайт-портфоліо, ресторанний сайт, потужний інформаційно-новинний портал та сайт інтернет-магазину.

Вартість розробки сайту

$ 550

Сайт створюється на основі адмін-системи WordPress, з підбором та встановленням дизайну сайту з каталогу шаблонів.
 • Підбір шаблону дизайну
 • Адмін-система WordPress
 • Налаштування адмін-системи
 • Формування структури
 • Хостинг та домен на рік – безкоштовно
 • Наповнення базових сторінок
 • * повне наповнення сайту інформацією здійснюється замовником

Етапи створення сайту

 1. Замовник описує побажання до дизайну та розділи сайту.
 2. Ми підбираємо дизайн шаблону, той що найбільше підходить під завдання клієнта.
 3. Після затвердження дизайну ми встановлюємо шаблон на систему админістрування WordPress.
  Виконуємо налаштування всіх елементів дизайну під стилістику компанії. Робимо налаштування системи та шаблону для коректної роботи сайту, а також його розділів, перекладаємо навігацію та елементи інтерфейсу.
 4. Наповнюємо та налаштовуємо розділи та базові шаблони сторінок сайту. В основному це головна сторінка, 2-3 текстові сторінки, контактні дані, за необхідності 1-2 позиції каталогу, новин тощо.

!!! Увага !!!
У вартість не входить повне заповнення сайту інформацією. Повне наповнення сайту прораховується окремо, залежить від кількості та складності сторінок сайту.

Месенджери для зв'язку з нами

Ви завжди можете оперативно зв’язатися з нами через популярні месенджери, скориставшись посиланнями вище.

Створення якісних сайтів недорого

стало реальністю!

Чи можливе якісне створення недорогих сайтів?

Існує думка, що якісний сайт не може бути дешевим. Наша дизайн студія зможе розвінчати цей міф та розробити для вас професійний, ефективний сайт швидко та недорого.

Маючи величезний досвід розробки ексклюзивних сайтів на системі адміністрування WordPress та на власній системі, ми напрацювали ефективну схему розробки недорогих сайтів. Бюджетні сайти розробляються на основі якісних преміум шаблонів для системи WordPress. Використання вже раніше розроблених тем оформлення сайтів (шаблонів) дозволяє в рази прискорити процес створення та запуску веб-ресурсу. А система адміністрування WordPress дозволить вам самостійно змінювати та додавати інформацію на вашому сайті без залучення веб-розробників.
У створенні сайту ми використовуємо лише найкращі шаблони з високим рейтингом якості з каталогів, в яких перевіряється сумісність із системою WordPress. Дизайнерські теми використовувані нами в оформленні сайту підбираються максимально функціональними, із сучасним дизайном та використанням передових веб-технологій. Ми не використовуємо безкоштовні шаблони для створення бюджетного веб-сайту. Тільки ті, які мають підтримку від початкового розробника та регулярно оновлюються. Це гарантує підтримку функціоналу вашого сайту та оновлення програмного продукту з часом.

Недорогі сайти розроблені нашою студією – це насамперед якісні сайти. Наші програмісти впроваджують у код шаблонів власні напрацювання, які дозволяють бюджетному сайту за своїми можливостями та функціоналом конкурувати з ексклюзивними ресурсами. Дизайн шаблонів, які подаються на затвердження замовнику, підбирається нашим веб-дизайнером з кращих каталогів платних шаблонів виходячи зі стилю компанії та форми подачі інформації на сайті. Програміст студії перевіряє вибрані шаблони щодо відповідності їх функціоналу для вирішення завдань клієнта.

У результаті клієнт отримує вибір кілька якісних варіантів шаблонів. При цьому він може ходити сторінками цього шаблону і дивитись як виглядатимуть та функціонуватимуть сторінки його майбутнього сайту. Етап підбору дизайнерської теми (шаблону) оформлення майбутнього сайту заощаджує нам та клієнту час, а відповідно вартість на розробку сайту. Низька вартість розробки недорогого сайту досягається виключенням довготривалого процесу створення дизайну сайту, його верстки та програмування функціональних елементів. Недорогий сайт малий у ціні лише тому, що використовується раніше розроблений, але якісний шаблон сайту. При цьому ми завжди можемо додатково доопрацювати ваш бюджетний сайт, додавши до нього функціональні елементи, необхідні для ваших завдань.

Відповіді на питання

про розробку недорогих сайтів

Цікавить розробка сайту за низькою ціною?

Опишіть ваші побажання до дизайну сайту та його функціоналу або просто надішліть ваші контактні дані із зазначенням виду робіт.