У даному розділі представлені деякі роботи дизайн студії зі створення логотипів та фірмового стилю.

Необхідний дизайн логотипу чи фірмового стилю – ми готові вам допомогти!

Відправити запит
Електронна презентація
Скачайте презентацію послуг студії та переглядайте її на будь-якому пристрої.
Завантажити

Логотип є найважливішим елементом корпоративного іміджу компанії. Дизайн логотипу (розробка логотипу) включає не тільки розробку логотипу, але і створення переліку правил використання цього логотипу в рекламних матеріалах, ділової документації, на сайті і т.д.

Розробка логотипу (дизайн логотипів) процес дуже складний і практично жодна компанія не обходиться без допомоги професіоналів. Створення логотипів потребує творчого підходу та особливого дизайнерського мислення.

Фірмовий логотип служить насамперед для ідентифікації компанії на ринку.

Корпоративний стиль (фірмовий стиль) та логотип з’явилися для того, щоб відрізняти продукцію різних фірм у межах однієї галузі.

У сприйнятті споживача наявність логотипу або торгового знака є гарантією якості товару.

Дизайн логотипу та фірмового стилю, розроблений ексклюзивно для Вашої компанії, підвищує впізнаваність, оцінку споживачів та ефективність реклами. Це призводить до зростання репутації компанії. Наша дизайн студія спеціалізується на графічному дизайні, дизайні логотипів та розробці фірмових стилів.

Дизайн логотипу та розробка фірмового стилю –
основні напрямки діяльності дизайн студії «SOLASS»

Дизайн логотипу – дуже важливий та головний крок у створенні корпоративного фірмового стилю, що є основою іміджу Вашої компанії. Виходячи з цього, логотип повинен чітко показувати головний напрямок діяльності компанії. Дизайн логотипу має бути індивідуальним, бути таким, що запам’ятовується і ефективно привертати увагу серед конкурентів. Саме це робить розробку логотипу — досить копіткої, що потребує докладного дослідження нових тенденцій, видів діяльності клієнта, рекламних стратегій конкурентів та потреб споживача.
Вірно створений дизайн логотипу та фірмового стилю:

  • добре запам’ятовуватися, пізнаваний і індивідуальний серед конкурентів;
  • викликає інтерес та довіру цільової аудиторії до бренду;
  • однозначно відображає філософію чи види діяльності компанії.

Добре продуманий до дрібниць дизайн логотипу повинен:

  • мати смислове наповнення;
  • однозначно зчитуватись в чорно-білому та кольоровому варіантах;
  • мати однакове уявлення як у електронному вигляді, і у поліграфії чи зовнішньої рекламі.

Варто зазначити, що саме логотип є основним фірмовим стилем і зокрема логотип створює перше сприйняття про компанію. Індивідуальний дизайн логотипу та фірмового стилю може привернути увагу цільової аудиторії та можливих партнерів. Якщо Вам необхідно знати, як слід виділитися в ряді конкуруючих марок і Ви в пошуку реальних професіоналів в області дизайну логотипу – ми Вам з радістю допоможемо. Дизайн студія “SOLASS” розробить для вашої компанії дизайн логотипу та фірмового стилю, які ефективно працюватимуть на ваш бізнес. Розроблені нами логотипи ефективні в дизайні будь-якої рекламної продукції, будь то сайт чи білборд! Створений нашою дизайн студією логотип і фірмовий стиль буде працювати цілодобово, залучаючи споживачів та вигідно виділяючи Вас серед конкуруючих торгових марок. Тим самим ви тільки підвищите довіру цільової аудиторії до Вашої компанії. Особливістю створених нами дизайнів логотипів та корпоративних стилів є їхня сучасність, практичність та індивідуальність.

Ми в соцмережах та месенджери для зв'язку