*
Студія дизайну надає послуги розробки брендингових, дизайнерських, креативних та рекламних рішень.

Основним напрямком діяльності нашої дизайн студії у сфері реклами є інтелектуальні розробки, а не посередницькі послуги з виготовлення чи розміщення рекламних продуктів.

Услуги дизайн студии по разработке логотиповЛоготипи та стилі

Розробка логотипів, торгових марок, корпоративних героїв, а також фірмового стилю

Услуги дизайн студии по дизайну полиграфииПоліграфія

Дизайн та виготовлення всіх видів рекламної та представницької поліграфії

Услуги по дизайну упаковки и этикеткиУпаковка, етикетка

Дизайн та розробка упаковки будь-яких форм, а також етикеток для всіх видів товарів

Услуги студии дизайна по разработке сайтовСайти та лендінг-пейдж

Дизайн та розробка сайтів і лендинг-пейдж будь-якої складності від ексклюзивних до бюджетних

Разработка рекламных кампанийРекламні концепції

Розробка рекламних концепцій. Супровід рекламних кампаній та рекламна поліграфія

Услуги подготовки к выставкамПідготовка до виставок

Концепція виставкової презентації, дизайн виставкових стендів та рекламної поліграфії.

Основні умови співпраці
Чіткість і ясність цілей та завдань, які ваша компанія ставить перед собою і перед своїми партнерами.

Прозорість та порядність відносин, здоровий глузд у прийнятті рішень, об’єктивна оцінка та довіра до професіоналізму нашої студії – базові аспекти успішної співпраці.

Послуги концептуальних
дизайнерських розробок

Основними послугами нашої дизайн студії є креативні, концептуальні розробки, пов’язані з рекламним напрямком. Базові послуги студії описані вище та є фундаментальними для якісного та ефективного рекламного просування компаній наших клієнтів. Перелік послуг нашої дизайн студії та їх якісна реалізація дозволяє надавати комплексне рекламне обслуговування для наших партнерів. Працюючи з нашою студією клієнт отримує професійну команду спеціалістів з реалізації різнопланових дизайнерських послуг, що повністю дозволяють ефективно рекламуватися на ринку і виділятися серед конкурентів.

Наша дизайн студія одночасно надає дизайнерські послуги понад 20 партнерам по всій Україні. Послугами дизайн студії SOLASS також скористалися компанії з понад 10 країн світу. Деякі компанії постійно співпрацюють із нашою студією вже понад 15 років.

Послуги дизайн студії
після здачі проектів

Після закінчення надання дизайнерських послуг ми не кидаємо наших клієнтів у віданні, що робити далі. Наші фахівці готують графічні матеріали дизайну до здачі таким чином, що вони відповідатимуть усім вимогам виробництва, що реалізовуватиме розробку в життя. Також наші співробітники проконсультують вас як краще реалізувати розроблений проект, розкажуть про можливі “підводні камені” і застережуть про можливі складнощі.

Наша дизайн студія надає послуги з дизайнерського контролю. Вам навіть не доведеться вести розмову з підрядниками з виготовлення розробленого проекту. Якщо у вас навіть немає бажання займатися питаннями виробництва, ми можемо взяти цю “ношу” на себе. У послуги дизайн студії SOLASS входить повний супровід проекту. Клієнт замовляє необхідну рекламну розробку, а результаті отримує готовий продукт. Усі комунікації та фінансові взаємини ведуться з нашою студією.

Цікавлять послуги дизайн студії –
ми готові до еффективної співпраці!

Відправити запит