Вивіски та реклама на авто • Комплексний дизайн вхідної групи

Комплексне оформлення фасаду ресторану «Варенична»

Студія виконала роботу з комплексного оформлення фасаду вареничного. Ми зробили комплексну розробку та дизайн оформлення фасаду ресторану та рекламної вивіски.

  • ТОВ «Єва»
  • Кафе та ресторани
  • Олег Говрас
  • Пшегорский Юрій
Дизайнерсько-архітектурні роботи
В ходе работ было выполнено архитектурное и рекламное оформление фасада.

Вхідна група оздоблена під будинок мазанку (стилізація під обробку глиною). Фундамент та рама дверей обкладена річковим каменем. Вікна, двері та горище виготовлені з дерева та були підстарені. Оздоблення дверей та елементів фасаду – чорні ковані вироби. Дах вхідної групи ресторану покладено соломою.

Для кріплення рекламної вивіски була розроблена кріпильна конструкція, а дизайн її стилізований під дерев’яні сходи шляхом її декорування деревом. Ложка та вареники виготовлені з дерева (сумарна маса ложки з варениками – близько 100кг, а довжина 3,5м.) Для полегшення маси ложки довелося її виготовляти порожнистою.

Публікація у виданнях
Робота понад 5 разів публікувалася у періодичних виданнях.

Опис створення фасаду та рекламного оформлення опубліковано в українській адаптації видання книги Котлер Ф., Келлер К.Л. “Маркетинговий менеджмент”. – Київ: “Хімджест”, 2007.

Також робота з комплексного оформлення фасаду ресторану «Варенічна» понад 5 разів публікувалася в рекламних та дизайнерських періодичних виданнях.

Достижения проекта на конкурсах и фестивалях
І-е місце у конкурсі «Вивіска року – 2006»

У 2006 році студія займає перше місце в Московському Міжнародному конкурсі “Вивіска року-2006”, номінація “Комплексне оформлення об’єкта”, за роботу “Оформлення фасаду ресторану “Варенична”.
Робота отримала чимало позитивних відгуків у пресі, а також від організаторів та журі конкурсу Вивіска року.

Бронза 8-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами

У 2007 році студія стає бронзовим призером 7-го Київського Міжнародного Фестевалю Реклами в номінації “Вивіски, Рекламні конструкції, Транзитна реклама” за роботу Комплексне оформлення фасаду будівлі ресторану “Варенична”.

Поділитися у соцмережах