Розробка рекламної концепції

для виробництва сумок «Derby»

Ціль рекламної кампанії: підвищити впізнаваність бренду; створення позитивного іміджу ТМ “Derby”; демонстрація широти асортименту; збільшення кількості продажів.

«Derby» – це все необхідне для людини, символ способу життя відповідних категорій споживачів.
Концентрирует эту мысль и слоган рекламной кампании - «Все твоє з тобою!»

Рекламований товар у серії рекламних матеріалів подається деяким збірним чином. Сумки та рюкзаки ТМ «Derby» немов ожили та трансформувалися у цінності своїх власників.

Кожна із дев’яти ілюстрацій демонструє певний вид товару. Ідея полягає в тому, що з кожним з предметів відбуваються певні метаморфози, що дають зрозуміти призначення товару та його особливості: валіза – шафа, дорожня сумка – мангал, жіноча сумка – комод, молодіжний рюкзак – мобілка, шкільний рюкзак – глобус, туристичний рюкзак – намет , молодіжна сумка – плеєр, діловий портфель – ноутбук.

На основі рекламної концепції створено низку рекламних матеріалів

В рамках рекламної кампанії було розроблено серію білбордів, постерів та журнальної реклами, а також рекламне оформлення автотранспорту.

Достижения проекта на конкурсах и фестивалях
І-е місце на REXGallery2008 у номінації «Реклама у пресі»

У 2008 році студія з рекламною капанією «Все твоє з тобою!» стає переможцем конкурсу професійних дизайнерів, що проходить у рамках Міжнародної виставки реклами та маркетингу REX2008, у номінації “Реклама в пресі” за роботу “Все твоє з тобою”

Фіналіст 9-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами

У 2008 році рекламний проект студії для ТМ «Derby» став фіналістом 9-го Київського Міжнародного Фестевалю Реклами в номінації “Друкована реклама” за журнальну рекламу ТМ “DERBY” – “Комод”.
В черговий раз (це було на конкурсах та фестивалях: KAKADU Awards 2008, Московському Міжнародному фестивалі, Фестивалі “Ідея”) ми зіткнулися в номінації Друкована реклама з такими агенціями як: BBDO Moscow, Leo Burnett Kiev, Кінограф.

Робота в п'ятірці найкращих конкурсу «KAKADU Awards 2008»

У 2008 році журнальна реклама для ТМ “Derby” (Комод – “Все твоє стобою!”) увійшла до шорт-листа Національної рекламної премії Клубу креативних директорів України “KAKADU Awards” у номінації “Друкована реклама”.

  • Замовник
  • TM «DERBY»
  • Індустрія
  • Сумки, рюкзаки, валізи
  • Ідея
  • Олег Говрас
    Сергій Саричев
  • Дизайнер
  • Черненко Ірина
Поділитися у соцмережах