В цей складний воєнний час для України
ми шукаємо нові ринки для надання наших послуг.

Розширюючи географію послуг нашої дизайн студії ми намагаємося зберегти колектив фахівців і тримати їх у такому складному для країни часі.

Наша дизайн студія шукає не лише замовників у країнах ближнього та далекого зарубіжжя. Ми шукаємо партнерів, які могли б стати представниками нашої студії в інших країнах або бажаючі співпрацювати з нами як із підрядниками за спільними проектами, замовляючи наші послуги.

Ми готові обговорювати вартість послуг з дизайну та знаходити компроміс із замовниками та нашими партнерами.

Яку співпрацю ми пропонуємо?

Наша дизайн студія відкрита для будь-яких пропозицій співпраці, від спільних проектів до індивідуальних робіт, що виконуються нашими фахівцями.

Ви - представник студії
в інших країнах

Ми шукаємо компанії або людей, які могли б стати ексклюзивними представниками нашої дизайн студії у своїх країнах. Партнери зможуть надавати послуги від імені своєї компанії або будучи менеджером нашої студії.

Ми як студія-підрядник беремо участь у Ваших проектах

Студія могла б брати участь у розробці окремих елементів проектів, що створюються партнерами. Наші колеги могли б співпрацювати з нашою дизайн студією як із підрядником на деяких етапах проекту.

Розробка дизайну безпосередньо для замовника

Наша дизайн студія завжди рада роботі над цікавими та креативними дизайнерськими проектами з різних країн світу. Звертайтеся до нас і ми розробимо ефективний рекламний дизайн.

map-marker-for-map

Наші клієнти з 10 країн

На сьогоднішній день наша студія дизайну вже має досвід співпраці з компаніями по всьому світу.
Географія наших клієнтів

Наша дизайн студія працює не тільки з клієнтами по Україні, але й з партнерами з понад 10 країн світу: США, Німеччини, Італії, Канади, Польщі, Литви, Латвії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та ін.

карта партнеров студии дизайна
Надсилайте запит про співпрацю

Пишіть ваші пропозиції, ставте будь-які питання щодо можливої ​​співпраці заповнивши контактну форму нижче, та наші фахівці зв’яжуться з вами.

    Месенджери для зв'язку з нами

    Ви завжди можете оперативно зв’язатися з нами через популярні месенджери, скориставшись посиланнями вище.