Місяць різдвяних знижок на дизайн!

Отримуй дизайн із різдвяними знижками цілий місяць!

Замовляй дизайн до 15 січня та отримуй знижку 23%.

Замовляйте дизайнерську розробку у нашій студії та отримуйте знижку 23% на всі види наших дизайнерських послуг. Єдина умова – це виконання нами замовлених вами дизайн-проектів вже у 2023 році.

У такий складний період для нашої країни ми поспішаємо порадувати всіх наших партнерів та клієнтів святковими знижками!

На всі замовлення дизайну оформлені до 15 січня 2023 року
ми даруємо знижку до 23%!

Дуже хотілося б вірити, що знижки на наші дизайнерські послуги у цей складний час додадуть приємні моменти у вашому житті. Все це ми сподіваємося, допоможе хоч і з такими рідкісними, але радісними і приємними емоціями підійти до зустрічі нового року і Різдва Христового.

Що потрібно для отримання знижки?

Достатньо просто оформити замовлення на розробку дизайну шляхом оформлення договору або внесення передоплати до 15 січня 2023 року.

Які знижки надаються?

ЗНИЖКА 23% розповсюджується на всі дизайнерські послуги студії. Якщо в період акції, студія надає вищі знижки на певні види дизайну, то вони актуальні і для цієї акції.

Коли студія розробить замовлений дизайн?

Особливістю акції є термін розробки замовленого дизайну. До робіт з дизайну замовленого на умовах акції ми приступаємо після різдвяних свят – з 10 січня. Замовляючи дизайн, ви можете спланувати та вказати терміни здачі ваших проектів у 2023 році.

!!! УВАГА !!!
Акційна пропозиція діє на замовлення, оформлені в роботу до 15 січня 2023 року.
Розробка розміщених замовлень за погодженням із замовником проводиться після 10 січня.

Акція завершена