Допоможемо один одному в цей складний час!
Бізнес, як і кожен українець, страждає під час війни.

Не дивлячись на лихоліття в країні, бізнесу необхідно триматися і бути на плаву. Працюючий бізнес – це допомога українцям протриматися у цей час, а для армії країни – економічна допомога.

Наша студія підтримуватиме діючий бізнес в Україні не лише розробивши якісний дизайн, а й суттєвими знижками на дизайнерські послуги!

На всі замовлення дизайну в період війни в Україні
ми даруємо знижку до 30%!

Дуже сподіваємося, що наша пропозиція допоможе вашому бізнесу триматися в цей складний для нас час, а можливо і простимулює навіть до розвитку нових проектів.

Види дизайнерських робіт та знижки на них:

  • ЗНИЖКА 30% на розробку логотипів, торгових марок, емблем та фірмових стилів.
  • ЗНИЖКА 20% на розробку сайтів та лендінг пейдж. Також знижка поширюється на всі види дизайнерських послуг студії, не перерахованих вище.
  • ЗНИЖКА 20% на бюджетні сайти на основі шаблонів для WordPress. Знижка в 20% на бюджетні сайти робить їх ще доступнішими, при цьому якість даних сайтів та їх функціонал виконані на рівні ексклюзивних розробок.

Відновлюємо знижки на пакет послуг «СТАРТ-БІЗНЕС»

На період війни в Україні ми відновлюємо дуже популярну акцію на пакет дизайнерських розробок для бізнесу, що стартує.
У перелік дизайну входять: логотип, базовий фірмовий стиль, розробка лендінг пейдж (Інтернет-промосторінки) або сайту на базі шаблону та системи адміністрування WordPress.
ЗНИЖКА на цей перелік розробок – 30%

Детально про пакет послуг «СТАРТ-БІЗНЕС»

На жаль, у переліку послуг пакету «СТАРТ-БІЗНЕС» ми не зможемо надати послугу “Підготовка та подача ТМ на Укрпатент” у зв’язку зі складністю її реалізації в період військового стану в країні.

Мессенджеры для связи с нами

Вы всегда можете оперативно связаться с нами через популярные мессенджеры воспользовавшись ссылками выше.